Strony internetowe. Profesjonalne rozwiązania oparte o doświadczenie i analizę.

Tworząc strony internetowe stawiamy na minimalizm i przejrzystość. To działa
Darmowa wycena

Sprawdzony proces współpracy

Brief

Zależy nam na bliższym poznaniu Twojego biznesu. Zbierzemy najważniejsze informacje o firmie i jej klientach aby dobrać charakter i funkcjonalność strony. 

Wstępny projekt

Wierzymy że interkatywne projekty lepiej oddają efekt końcowy niż pliki graficzne. Dlatego zamiast PDFa stworzmy od razu testową stronę na naszym serwerze.

Implementacja

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do implementacji. Upewniamy się że strona świetnie prezentuje się na urządzeniach mobilnych i ładuje się błyskawicznie.

Strony internetowe nastawione na skuteczność

Strona internetowa to coraz częsciej więcej niż tylko wizytówka, dobra strona to najważniejszy kanał komunikacji z klientami. W edion to rozumiemy i dbamy o najmniejsze szczegóły przygotowując projekt.

Masz tylko kilka sekund na zainteresowanie potencjalnego klienta. My wiemy jak to zrobić, niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej wizytówki online czy rozbudowanej strony z wieloma zewnętrznymi integracjami.

Co otrzymasz?

Testowanie i gwarancja

Przed oddaniem strony nasz zespół przetestuję czy wszystko działa poprawnie oraz czy strona poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo otrzymujesz gwarancje na 12 miesięcy.

Analiza potrzeb klienta

Chcemy zrobić stronę internetową która będzie odpowiednia dla Ciebie. Dlatego po briefie przeprowadzimy analizę stron konkurencji żeby zidentyfikować obszary w których możemy być lepsi.

Optymalizacja szybkości ładowania

W każdym modelu cenowym zawieramy optymalizację szybkości ładowania. Po dodaniu ostatecznych treści na stronie przeprowadzimy kompleksowy audyt i wprowadzimy stosowne zmiany. Dzięki temu strona będzie działać płynnie i bez opóźnień.

Łatwy i przyjazny system zarządzania stroną

Chcemy aby nasi klienci skupiali się na swoim biznesie, a nie na walce z trudną edycją strony internetowej. Dlatego każda nasza strona używa rozwiązań premium które pozwalają na łatwą i przyjemną edycję wizualną.

projekty wyceniamy indywidualnie na podstawie poniższych cenników

Nie chcesz płacić pełnej ceny od razu? Nie ma problemu!

 

Strona na abonament od 70PLN / miesąc!

Z kompleksową opieką technika 7 dni w tygodniu oraz niską ceną za dodatkowe zmiany.

Oferujmy model rozliczenia strony jako serwisu, w którym dzierżawisz od nas stronę płacąc stałą stawkę miesięczną z możliwością wykupu pod koniec oferty na życzenie. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów dotyczących oferty.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas żeby otrzymać darmową wycenę
Chętnie przeanalizujemy też istniejąca stronę internetową