Sklep internetowy które pomoże Ci odnieść sukces.

53% wszystkich osób w internecie kupuje online. daj im szansę kupować też u ciebie
Darmowa wycena

Sprawdzony proces współpracy

Brief

Zależy nam na bliższym poznaniu Twojego biznesu. Zbierzemy najważniejsze informacje o firmie i jej klientach aby dobrać charakter i funkcjonalność strony. 

Wstępny projekt

Wierzymy że interkatywne projekty lepiej oddają efekt końcowy niż pliki graficzne. Dlatego zamiast PDFa stworzmy od razu testową stronę na naszym serwerze.

Implementacja

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do implementacji. Upewniamy się że strona świetnie prezentuje się na urządzeniach mobilnych i ładuje się błyskawicznie.

Tworzymy sklepy przede wszystkim skuteczne

Branża e-commerce jest jedną z najbardziej rozwojowych na świecie, jej przychody w 2019 wyniosły ok. 3.96 biliona dolarów i przewidywany jest szybki wzrost.

To sprawia też że konkurencja wzrasta. Nie wystarczy po prostu mieć sklep internetowy i czekać na cud. W edion tworzymy dla Ciebie coś więcej niż sklep internetowy, tworzymy platformę sprzedażową, gotową łączyć się ze wszystkimi popularnymi portalami społecznościowymi, porównywarkami cen czy systemami do newsletterów.

E-commerce jest naszą pasją i upewnimy się, że tworzone przez nas rozwiązania nie będą zostawać za konkurencją.  

 

 

CO OTRZYMASZ?

Testowanie i gwarancja

Przed oddaniem strony nasz zespół przetestuję czy wszystko działa poprawnie oraz czy strona poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo otrzymujesz gwarancje na 12 miesięcy.

Analiza biznesu i konkurencji

Chcemy dobrać platformę i stworzyć sklep dopasowany do Twojego biznesu oraz taki, który pozwoli Ci na prześcignięcie konkurencji. Dlatego chcemy dobrze poznać Twój biznes a także sklepy konkurencji.

Optymalizacja szybkości ładowania

Każda dodatkowa sekunda ładowania sklepu wpływa bardzo negatywnie na zakupy. Dokonamy kompleksowej optymalizacji która pozwoli na najwyższe wyniki szybkości w Google (90+/100).

Łatwy i przyjazny system zarządzania sklepem

Nowoczesny sklep internetowy musi nadążać za zmieniającym się rynkiem. Dlatego sklepy które tworzymy mają przyjazny wizualny edytor stron, produktów / usług czy zarządzania magazynem.

Platforma sprzedażowa

Ze zwiększająca się gwałtowanie konkurencją prosty sklep internetowy może już nie wystarczyć. Stworzymy najbardziej kompletną platformę e-commerce w granicach Twojego budżetu. Automatyczne maile, sprzedawanie na Messengerze, odzyskiwanie straconych koszyków a także inne bardziej złożone automatyzacje – to wszystko Ci przedstawimy i zaimplementujemy.

Integracje ze wszystkim czego potrzebujesz

Używasz GLS czy DPD do wysyłania produktów, może przyjmujesz płatności PayU albo przez Przelewy24 ? Zintegrujemy Twój sklep z większością serwisów zewnętrznych, a jeżeli używasz serwisu do którego integracji jeszcze nie ma – możemy ją dla Ciebie stworzyć!

projekty wyceniamy indywidualnie na podstawie poniższych cenników

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas żeby otrzymać darmową wycenę